Thursday, May 13, 2010

sad..sad..sad..

oh..no!!!...sdey la..y??..dis entry nk cter psl hr2 terakhir aq n kwn kt bangi..ktowg m'abeskn mse yg de dgn pnoh manfaat..manfaat ke??..haha..manfaat la,,ktowg karoke..tgk wyg..mkn3..manfaat la tuh..hurm..sdey la..dh 3thn knl,tbe2 je berpisah..ylh..lmrh hdp kn..yg bertemu psti akn b'psh..waaa...sdey2.. :"( dh la..menites dh air mate aq nie..lyn je pic2 yg ter'baek woookk dr aq..LBNL,noor idzuha sayang nur amira,nurul izzaiti,nurul nadiah,famieza n salini..

nie zaty,,wah cm ella kwn aq nie..hehe..dy suke gler nyanyi lgu Ella..

tyme nie karoke kt ceria box,,,ngn fiza..tq fiza bwk ktowg g karoke..

7 of us~dr kiri..mira,amy,fiza,nad,zaty,aku,len..

nie plak ktowg g alamanda..alamanda???..tmpt aku n fifi g dating..huaaa :"( ps nie xdpt dating kt alamanda lg..

xabes2 bergambar..huhu..

cm model la plak.. :)

wow!!gorgeous babe..




No comments:

Post a Comment

INVESTOR