entry kali nie nk cter psl ENT day time kt college gue..actually,,dh lame..cume xsmpt je nk update kt blog aq nie..ylh,,final year kn..bz mmnjg..xde ms nk jengah blog aq nie..ok2..jom donga cter aq nie..hehe..aq n frens participate la jgk. ENT day tuh..coz dis is our assingment..FIRST of all,,i nk introduce dulu spe dy crew2 yg kuat in our grup neh..ha..b4 lupe..our grup's name 6SWEET..hehe..sweet ke?..sweet la..ok2..jum smbg blek..jum tgk crew2 yg bekerja kuat utk m'jaya kn ENT day nie..lets check it out dude!
ok..next pic nie menu2 yg ktowg jual..mostly dessert la..nyum3 ♥ ~
create by;lin,amy,mira,zuha,nad n zaty..cantek kn..hehe..
antara dessert2 yg ktowg jual..name dessert xnk kalah..haha..tp,,sedap beb..klu xpcy..tgk pic bwh nie..
haa...pengarah n rektor pn ckp sedap..huhu..ktowg dpt amek gmbr lg tau..msk kt paper sinar lg.. ;))
No comments:
Post a Comment
INVESTOR